Відновлення втраченого судового провадження в адміністративному процесі: відмінності між версіями
(Створена сторінка: == Нормативна база == # [http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80 Конституція України] # [http://zakon5.rad...) |
Немає опису редагування |
||
Рядок 17: | Рядок 17: | ||
Заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду в письмовій формі. У заяві повинно бути зазначено: про відновлення якого судового провадження або якої його частини просить заявник. Особи які брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування ( для юридичних осіб) або ім’я ( прізвище, ім’я, та по батькові за його наявності для фізичних осіб), їх місцезнаходження 9 для юридичних осіб) або місце проживання ( для фізичних осіб); ідентифікаційні коди юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України або реєстраційний номер облікової картки платника податків ( для фізичних осіб) за його наявності, або номер і серія паспорта для фізичних осіб-громадян України, якщо відповідні дані відомі заявникові. Номери засобів зв’язку учасників судового процесу, якщо вони відомі заявникові. Наявні у заявника відомості про обставини втрати судового провадження місцезнаходження копій матеріалів провадження або даних щодо таких копій. | Заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду в письмовій формі. У заяві повинно бути зазначено: про відновлення якого судового провадження або якої його частини просить заявник. Особи які брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування ( для юридичних осіб) або ім’я ( прізвище, ім’я, та по батькові за його наявності для фізичних осіб), їх місцезнаходження 9 для юридичних осіб) або місце проживання ( для фізичних осіб); ідентифікаційні коди юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України або реєстраційний номер облікової картки платника податків ( для фізичних осіб) за його наявності, або номер і серія паспорта для фізичних осіб-громадян України, якщо відповідні дані відомі заявникові. Номери засобів зв’язку учасників судового процесу, якщо вони відомі заявникові. Наявні у заявника відомості про обставини втрати судового провадження місцезнаходження копій матеріалів провадження або даних щодо таких копій. | ||
[[Категорія: | [[ Категорія: Адміністративне процесуальне право ]] [[Категорія: Суди]] |
Версія за 11:48, 24 вересня 2018
Нормативна база
- Конституція України
- Закон України « Про судоустрій та статус суддів »
- Кодекс Адміністративного судочинства України
Загальні положення
Адміністративне провадження – кожне провадження характеризується своєю певною кількістю стадії, серед яких можна виділити обов’язкові і факультативні стадії.
Обов’язкова стадія провадження – це стадія адміністративного провадження, проходження якої є обов’язковим для досягнення цілей і завдань, які поставлені перед провадженням.
Факультативна стадія провадження – це стадія адміністративного провадження, проходження якої не завжди є обов’язковим для досягнення загальних цілей і завдань провадження.
Спосіб відновлення втраченого судового провадження
Втрачене судове провадження в адміністративній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду. Підсудність заяви про відновлення втраченого судового провадження подається до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Форма та зміст заяви про відновлення втраченого судового провадження
Заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду в письмовій формі. У заяві повинно бути зазначено: про відновлення якого судового провадження або якої його частини просить заявник. Особи які брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування ( для юридичних осіб) або ім’я ( прізвище, ім’я, та по батькові за його наявності для фізичних осіб), їх місцезнаходження 9 для юридичних осіб) або місце проживання ( для фізичних осіб); ідентифікаційні коди юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України або реєстраційний номер облікової картки платника податків ( для фізичних осіб) за його наявності, або номер і серія паспорта для фізичних осіб-громадян України, якщо відповідні дані відомі заявникові. Номери засобів зв’язку учасників судового процесу, якщо вони відомі заявникові. Наявні у заявника відомості про обставини втрати судового провадження місцезнаходження копій матеріалів провадження або даних щодо таких копій.