Для консультанта

Матеріал з WikiLegalAid
Правова консультація не є офіційним роз'ясненням, носить інформаційний характер та не може безумовно застосовуватися в кожному конкретному випадку. Редакція затверджена Natalia.zaitseva.
субота
20
квітень
Доброго дня, шановні працівники системи надання безоплатної правничої допомоги та представники правничої спільноти!

Долучайтеся до великої команди консультантів системи надання безоплатної правничої допомоги, які забезпечують функціонування довідково-інформаційної платформи правових консультацій "WikiLegalAid", використовуючи свої знання та досвід, прагнення до саморозвитку та пошуку нових можливостей.

Поодинці ми можемо так мало;
разом ми можемо перевернути гори.
Гелен Келлер

Консультант

Консультант платформи "WikiLegalAid" - працівник Координаційного центру з надання правничої допомоги , міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги, представник професійної правничої спільноти, який складає, розміщує, редагує та підтримує в актуальному стані правові консультації.

Робота на платформі "WikiLegalAid"

Під час роботи на платформі обов'язково потрібно враховувати інформацію, зазначену в Пам'ятці щодо пошуку, складення, розміщення, редагування, затвердження та підтримання в актуальному стані правових консультацій на довідково-інформаційній платформі правових консультацій "WikiLegalAid", що детально роз'яснює яким чином правова консультація розміщується на платформі "WikiLegalAid", а також:

  1. відеоурок (як користуватися редактором "Редагувати");
  2. відеоурок (як користуватися редактором "Редагувати код");
  3. відеоурок (завантаження файлів).