Порядок проведення інвентаризації документації із землеустрою

Матеріал з WikiLegalAid
Ця консультація не перевірена досвідченим користувачем. Правова консультація не є офіційним роз'ясненням, носить інформаційний характер та не може безумовно застосовуватися в кожному конкретному випадку.

Нормативна база

Проведення інвентаризації

До Державного фонду документації із землеустрою включена документація, за якою здійснювалося формування земельних ділянок, складання правовстановлюючих документів на земельні ділянки, речові права на які зареєстровані згідно із законодавством, що діяло на 1 січня 2013 року.

Проведення інвентаризації документації із землеустрою передбачає аналіз інших примірників правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

За результатами проведеної інвентаризації складаються Реєстри земельних ділянок, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровані згідно із законодавством, що діяло на 1 січня 2013 року та які не припинено на час проведення інвентаризації (далі – Реєстри) для подальшого вжиття заходів щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, речові права на які виникли до 01 січня 2013 року.

Інвентаризацію документації із землеустрою проводять територіальні органи Держгеокадастру (в тому числі, що проводять діяльність на районному (міському) рівні.

Критерії проведення інвентаризації

Критерії, за якими проводиться інвентаризація документації із землеустрою:

  1. наявність документації із землеустрою, на підставі якої складався правовстановлюючий документ.
  2. наявність у документації із землеустрою, на підставі якої складався правовстановлюючий документ, каталогу координат.
  3. наявність у документації із землеустрою, на підставі якої складався правовстановлюючий документ, електронного документа, що містить відомості про результати робіт із землеустрою.

За результатами проведеної інвентаризації документації із землеустрою складаються Реєстри земельних ділянок, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровано згідно із законодавством, що діяло на 1 січня 2013 року, та на які не припинено на час проведення інвентаризації.

Зазначені Реєстри підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті Держгеокадастру та його територіальних органів (п.4 Порядку проведення інвентаризації документації із землеустрою).

Див. також