Користувач:Hlieb.hliebov

Матеріал з WikiLegalAid
Правова консультація не є офіційним роз'ясненням, носить інформаційний характер та не може безумовно застосовуватися в кожному конкретному випадку. Редакція затверджена Hlieb.hliebov.


Hlieb.hliebov.png

Глєбов Глєб Валерійович

Заступник начальника відділу представництва та надання безоплатної правової допомоги Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Про себе

У 2013 році отримав вищу юридичну освіту в Національному університеті "Одеська юридична академія".

У 2014 році працював помічником адвоката. В жовтні 2015 року влаштувався в Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де працюю на теперішній час.

Основна діяльність – складання документів процесуального характеру та представництво інтересів фізичних осіб в суді, консультування. Приймаю активну участь в розвитку системи надання безоплатної правової допомоги, займаюся поширенням правової культури серед населення шляхом проведення лекцій, семінарів та презентацій для дітей, студентів, осіб похилого віку та інших малозахищених верств населення.

Хобі: спорт – тренажерний зал, футбол, бокс, тай бокс, брейкданс. А ще люблю риболовлю, історію та читати «Пісню криги й полум'я».

Засоби зв'язку: +38 (099) 546 06 35