Консультантам

Матеріал з WikiLegalAid
Ця консультація не перевірена досвідченим користувачем. Правова консультація не є офіційним роз'ясненням, носить інформаційний характер та не може безумовно застосовуватися в кожному конкретному випадку.


Вітаємо Вас на порталі консультантів та експертів
Довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»
Шановні працівники системи надання безоплатної правової допомоги та представники правничої спільноти! Долучайтеся до великої команди консультантів та експертів, які забезпечують функціонування довідково-інформаційної платформи правових консультацій "WikiLegalAid", використовуючи свої знання та досвід, прагнення до саморозвитку та пошуку нових можливостей.
Яка роль консультантів?

Консультанти платформи "WikiLegalAid" - працівники системи надання безоплатної правничої допомоги та представники правничої спільноти, які на регулярній основі займаються створенням, доповненням та підтриманням в актуальному стані правових консультацій на платформі.

Чим займаються експерти?

Експерти платформи «WikiLegalAid» - це досвідчені консультанти, які виконують функції модераторів . Експерти перевіряють консультації на предмет їх відповідності чинному законодавству і правилам платформи та приймають рішення про їх затвердження.