WikiLegalAid:Про

Матеріал з WikiLegalAid
Версія від 21:02, 1 березня 2021, створена Petro.habrivskyi (обговорення | внесок) (Створена сторінка: __NOTITLE__ __NOTOC__ <div style="box-shadow: 0 0 .3em #999999; border-radius: .2em; margin: 0 0 3em 0; padding: 1px;"> <div style="background: #ffcc00; border-...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Вітаємо Вас на Довідково-інформаційній платформі правових консультацій
«WikiLegalAid»
Мета створення та функціонування платформи
Довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid» створено Координаційним центром з надання правової допомоги з метою підвищення правової свідомості та освіченості населення. Тут Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань. Окрім правової інформації та посилань на чинне законодавство на платформі можна знайти також зразки документів правового характеру та посилання на судові рішення.

«WikiLegalAid» - це:

  • Систематизовано – вся інформація в базі розташована таким чином, щоб знайти консультацію за певною тематикою було зручно та легко.
  • Актуально – правові консультації постійно оновлюються; розміщена на платформі інформація включає в себе як зміни в законодавстві, так і зміни в судовій практиці.
  • Вичерпно – у правових консультаціях можна знайти вичерпну інформацію з правового питання, а також ознайомитися із суміжними темами.
  • Доступно – незалежно від того, де Ви знаходитесь (вдома, на роботі, у віддаленому районі тощо), у Вас є доступ до якісної правової інформації.

Крім того «WikiLegalAid» - це:

  • Просто – знайти актуальну інформацію з багатьох правових питань можна на єдиній платформі правових консультацій, для цього необхідно лише мати доступ до мережі Інтернет.
  • Безкоштовно – доступ до платформи та всіх розміщених на ній правових консультацій є безкоштовним.
  • Для всіх – базою правових консультацій можуть користуватись як практикуючі юристи, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Правова інформація у консультаціях викладається таким чином, щоб бути зрозумілою тим користувачам, що не мають юридичної освіти та високого рівня знань у сфері юриспруденції.
Як це працює?
WikiLegalAid – інформаційна платформа, що функціонує за принципом відомої онлайн-енциклопедії "Вікіпедія". Над створенням консультацій, їх редагуванням та підтриманням в актуальному стані працює велика команда правників системи надання безоплатної правової допомоги із всіх куточків України, а також представники правничої спільноти. Таким чином, WikiLegalAid є результатом колективної роботи кваліфікованих юристів-практиків.

Консультанти на постійній основі працюють над розширенням та удосконаленням платформи: створюють нові консультації на актуальні теми, доповнюють наявні статті новими розділами, зразками правових документів, посиланнями на судову практику, слідкують за тим, щоб викладена на платформі правова інформація відповідала чинному законодавству.

Скористатися платформою може кожен користувач мережі "Інтернет". При цьому не потрібно реєструватися чи передавати будь-які персональні дані.