Про платформу: відмінності між версіями

Матеріал з WikiLegalAid
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
Довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid» утворена [https://legalaid.gov.ua Координаційним центром з надання правової допомоги] у 2016 році. Над її створенням працювали понад 600 фахівців системи надання безоплатної правової допомоги з різних регіонів України.
__NOTITLE__
__NOTOC__
<div style="box-shadow: 0 0 .3em #999999; border-radius: .2em; margin: 0 0 3em 0; padding: 1px;">
<div style="background: #ffcc00; border-radius: .2em; color: #ffffff; padding: 5px; text-align: center;"><span style="font-size: 1.4em;">'''Вітаємо Вас на Довідково-інформаційній платформі правових консультацій'''</span><br>
<span style="font-size: 1.4em;">'''«WikiLegalAid»'''</span></div>
</div>


З грудня 2018 року платформа відкрита для широкого загалу. Наразі розміщено понад 1900 правових консультацій.
<div style="box-shadow: 0 0 .3em #999999; border-radius: .2em; margin: 0 0 2em 0;">
<div style="background: #336633; border-radius: .2em; color: #ffffff; padding: 0.5em 0.5em 0.5em 0.5em; text-align: center;"><span style="font-size: 1.1em;">'''Мета створення та функціонування платформи'''</span></div>
<div style="padding: 0.75rem 0.5rem 0.75rem 1rem; text-align: left;">Довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid» створено [https://legalaid.gov.ua Координаційним центром з надання правової допомоги] з метою підвищення правової свідомості та освіченості населення. Тут Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань. Окрім правової інформації та посилань на чинне законодавство на платформі можна знайти також зразки документів правового характеру та посилання на судові рішення.<br>


«WikiLegalAid» спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення. Тут Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань.
«WikiLegalAid» - це:
* Систематизовано – вся інформація в базі розташована таким чином, щоб знайти консультацію за певною тематикою було зручно та легко.
* Актуально – правові консультації постійно оновлюються; розміщена на платформі інформація включає в себе як зміни в законодавстві, так і зміни в судовій практиці.
* Вичерпно – у правових консультаціях можна знайти вичерпну інформацію з правового питання, а також ознайомитися із суміжними темами.
* Доступно – незалежно від того, де Ви знаходитесь (вдома, на роботі, у віддаленому районі тощо), у Вас є доступ до якісної правової інформації.<br>
 
Крім того «WikiLegalAid» - це:
* Просто – знайти актуальну інформацію з багатьох правових питань можна на єдиній платформі правових консультацій, для цього необхідно лише мати доступ до мережі Інтернет.
* Безкоштовно – доступ до платформи та всіх розміщених на ній правових консультацій є безкоштовним.
* Для всіх – базою правових консультацій можуть користуватись як практикуючі юристи, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Правова інформація у консультаціях викладається таким чином, щоб бути зрозумілою тим користувачам, що не мають юридичної освіти та високого рівня знань у сфері юриспруденції.
</div>
</div>
 
<div style="box-shadow: 0 0 .3em #999999; border-radius: .2em; margin: 0 0 2em 0;">
<div style="background: #336633; border-radius: .2em; color: #ffffff; padding: 0.5em 0.5em 0.5em 0.5em; text-align: center;"><span style="font-size: 1.1em;">'''Як це працює?'''</span></div>
<div style="padding: 0.75rem 0.5rem 0.5rem 1rem; text-align: left;">WikiLegalAid – інформаційна платформа, що функціонує за принципом відомої онлайн-енциклопедії "Вікіпедія". Над створенням консультацій, їх редагуванням та підтриманням в актуальному стані працює велика команда правників системи надання безоплатної правової допомоги із всіх куточків України, а також представники правничої спільноти. Таким чином, WikiLegalAid є результатом колективної роботи кваліфікованих юристів-практиків. <br>
 
Консультанти на постійній основі працюють над розширенням та удосконаленням платформи: створюють нові консультації на актуальні теми, доповнюють наявні статті новими розділами, зразками правових документів, посиланнями на судову практику, слідкують за тим, щоб викладена на платформі правова інформація відповідала чинному законодавству.<br>
 
Скористатися платформою може кожен користувач мережі "Інтернет". При цьому не потрібно реєструватися чи передавати будь-які персональні дані.
</div>
</div>
 
<div style="box-shadow: 0 0 .3em #999999; border-radius: .2em;">
<gallery heights="80px" mode="packed">
Файл:Як шукати інформацію на платформі.jpg|link=Громадянам_тест
Файл:Долучитись до розвитку платформи.jpg|link=Стати консультантом
Файл:Історія створення платформи.jpg|link=Історія створення
Файл:Команда експертів.jpg|link=Експерти тест
Файл:Новини проекту.jpg
</gallery>
</div>

Версія за 20:38, 1 березня 2021


Вітаємо Вас на Довідково-інформаційній платформі правових консультацій
«WikiLegalAid»
Мета створення та функціонування платформи
Довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid» створено Координаційним центром з надання правової допомоги з метою підвищення правової свідомості та освіченості населення. Тут Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань. Окрім правової інформації та посилань на чинне законодавство на платформі можна знайти також зразки документів правового характеру та посилання на судові рішення.

«WikiLegalAid» - це:

  • Систематизовано – вся інформація в базі розташована таким чином, щоб знайти консультацію за певною тематикою було зручно та легко.
  • Актуально – правові консультації постійно оновлюються; розміщена на платформі інформація включає в себе як зміни в законодавстві, так і зміни в судовій практиці.
  • Вичерпно – у правових консультаціях можна знайти вичерпну інформацію з правового питання, а також ознайомитися із суміжними темами.
  • Доступно – незалежно від того, де Ви знаходитесь (вдома, на роботі, у віддаленому районі тощо), у Вас є доступ до якісної правової інформації.

Крім того «WikiLegalAid» - це:

  • Просто – знайти актуальну інформацію з багатьох правових питань можна на єдиній платформі правових консультацій, для цього необхідно лише мати доступ до мережі Інтернет.
  • Безкоштовно – доступ до платформи та всіх розміщених на ній правових консультацій є безкоштовним.
  • Для всіх – базою правових консультацій можуть користуватись як практикуючі юристи, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Правова інформація у консультаціях викладається таким чином, щоб бути зрозумілою тим користувачам, що не мають юридичної освіти та високого рівня знань у сфері юриспруденції.
Як це працює?
WikiLegalAid – інформаційна платформа, що функціонує за принципом відомої онлайн-енциклопедії "Вікіпедія". Над створенням консультацій, їх редагуванням та підтриманням в актуальному стані працює велика команда правників системи надання безоплатної правової допомоги із всіх куточків України, а також представники правничої спільноти. Таким чином, WikiLegalAid є результатом колективної роботи кваліфікованих юристів-практиків.

Консультанти на постійній основі працюють над розширенням та удосконаленням платформи: створюють нові консультації на актуальні теми, доповнюють наявні статті новими розділами, зразками правових документів, посиланнями на судову практику, слідкують за тим, щоб викладена на платформі правова інформація відповідала чинному законодавству.

Скористатися платформою може кожен користувач мережі "Інтернет". При цьому не потрібно реєструватися чи передавати будь-які персональні дані.