Проведення електронних торгів щодо земель сільськогосподарського призначення органами Дежгеокадастру

Матеріал з WikiLegalAid
Версія від 09:21, 29 грудня 2020, створена Oksana.shvedova (обговорення | внесок) (Створена сторінка: '''Зміст:''' 1.Нормативна база 2. Поняття та суть проведення електронних торгів 2.1.предмет п...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)

Зміст: 1.Нормативна база 2. Поняття та суть проведення електронних торгів 2.1.предмет продажу на електронних земельних торгах 2.2. хто продає 2.3. хто може орендувати 3. Де знайти інформацію, щодо проведення електронних торгів 4. Хто може бути організатором, виконавцем. оператором системи електронних торгів,

   учасником  та спостерігачем електронних земельних торгів

5. Хто такий Ліцитатор та його функції у електронних земельних торгах 6. Поняття лоту та його ціна продажу 7. Крок електронних земельних торгів 8. Що таке гарантійний та реєстраційний внесок? 9. Особистий кабінет користувача, та/або учасника, та/або організатора 10. Стадії електроних земельних торгів 11. Підготовка та порядок проведення електронних земельних торгів 11.1.Інформація в оголошенні щодо кожного лота; 11.2. Документи, які потрібно надати виконавцю для участі в електронних земельних торгах; 11.3. Інформація, яка вноситься до книги реєстрації учасників; 11.4. Процедура проведення електронних земельних торгів. 12. Оформлення результатів електронних земельних торгів. 13. Оприлюднення результатів електронних земельних торгів. 14. Визнання електронних торгів такими, що не відбулися.