ОЛЬШЕВСЬКА Вероніка

Матеріал з WikiLegalAid

Ця консультація не перевірена досвідченим користувачем.
Версія від 00:34, 1 березня 2019, створена Admin (обговореннявнесок) (Створена сторінка: border|right|200px Начальник відділу "Ківерцівське бюро правової допомоги" [http://vo...)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Olshevska.png

Начальник відділу "Ківерцівське бюро правової допомоги" Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Початок юридичної кар’єри розпочала В Ківерцівській районній державній адміністрації, де 2 роки пропрацювала в юридичному відділі – юристом.
Для захисту прав людини шляхом рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності вразливих груп населення, для забезпечення реалізації прав громадян для надання доступності правової інформації розпочала працювати в системі надання безоплатної правової допомоги.
Більше ніж 2 роки були і є цікавими, натхненими: вирішено різносторонні ситуації клієнтів, складено понад 100 документів процесуального характеру, з них понад 20 - це представництво інтересів в суді, де ні однієї справи, яка вирішилась б для клієнта негативно (всі позови чи заяви в порядку окремого провадження задоволені або частково задоволені), безліч процесуальних документів, які написані Pro Bono.