Консультантам

Матеріал з WikiLegalAid
Версія від 20:50, 1 березня 2021, створена Petro.habrivskyi (обговорення | внесок) (Створена сторінка: __NOTITLE__ __NOTOC__ <div style="box-shadow: 0 0 .3em #999999; border-radius: .2em; margin: 0 0 2.5em 0; padding: 1px;"> <div style="background: #ffcc00; borde...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Вітаємо Вас на порталі консультантів та експертів
Довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»
Шановні працівники системи надання безоплатної правової допомоги та представники правничої спільноти! Долучайтеся до великої команди консультантів та експертів, які забезпечують функціонування довідково-інформаційної платформи правових консультацій "WikiLegalAid", використовуючи свої знання та досвід, прагнення до саморозвитку та пошуку нових можливостей.
Яка роль консультантів?

Консультанти платформи "WikiLegalAid" - працівники системи надання безоплатної правової допомоги та представники правничої спільноти, які на регулярній основі займаються створенням, доповненням та підтриманням в актуальному стані правових консультацій на платформі.

Чим займаються експерти?

Експерти платформи «WikiLegalAid» - це досвідчені консультанти, які виконують функції модераторів . Експерти перевіряють консультації на предмет їх відповідності чинному законодавству і правилам платформи та приймають рішення про їх затвердження.