Експерти

Матеріал з WikiLegalAid
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Експертна група з питань забезпечення належного функціонування довідково-інформаційної платформи правових консультацій "WikiLegalAid"

Габрівський Петро Вікторович

Заступник начальника відділу "Дрогобицьке бюро правової допомоги" Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
На даний час зосереджує свою увагу на опрацюванні правових консультацій у сфері трудових правовідносин. Створив та відредагував кількадесят консультацій.
Захоплюється книгами класиків фантастики, а також сучасними ґаджетами та всім, що з цим пов'язано. У вільний від роботи час подорожує у компанії друзів, незалежно від пори року та погоди, а також займається майструванням.

Глєбов Глєб Валерійович

Заступник начальника відділу представництва Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У 2013 році отримав вищу юридичну освіту в Національному університеті "Одеська юридична академія".
У 2014 році працював помічником адвоката. В жовтні 2015 року влаштувався в Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де працює на теперішній час.
Основна діяльність – складання документів процесуального характеру та представництво інтересів фізичних осіб в суді, консультування. Приймає активну участь в розвитку системи надання безоплатної правової допомоги, займається поширенням правової культури серед населення шляхом проведення лекцій, семінарів та презентацій для дітей, студентів, осіб похилого віку та інших малозахищених верств населення.

Зоря Наталія Миколаївна

Начальник відділу "Маневицьке бюро правової допомоги" Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

"Безоплатна правова допомога - це система, яка поновлює справедливість і забезпечує реалізацію права громадян на захист. І я пишаюсь тим, що є частиною такої команди!"

Іваненко Юлія Володимирівна

Начальник відділу представництва Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
В 2004 році закінчила Національний університет внутрішніх справ України за спеціальністю "Правознавство" та здобула кваліфікацію юриста.
З 2003 року по 2017 рік працювала викладачем правових дисциплін (коледж Сумського національного аграрного університету, Міжрегіональна академія управління персоналом).
Практичну юридичну діяльність розпочала з 2008 року очолюючи Юридичну консультацію коледжу Сумського національного аграрного університету.

Кравченко Микола Миколайович

Заступник директора Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У 1999 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого та отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію юриста.
З 1991 року по 2014 рік - проходив службу в органах УМВС України в Сумській області та працював в Охтирській районнії державнії адміністрації області.
У 2017 році нагороджений Почесною грамотою голови Сумської ОДА.

"Вважаю свою роботу корисною тим, що можу допомагати людям."

Марамигін Павло Владиславович

Начальник вiдiлу забезпечення якостi правової допомоги та пiдвищення квалiфiкацiї її надавачiв Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області.
З жовтня 2007 року по теперішній час здійснюю адвокатську діяльність (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю від 03 січня 2006 року № 21/490, видане Закарпатською обласною Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури згідно рішення від 23 грудня 2005 року № 174).
З січня 2013 року по червень 2016 року надавав безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом з Закарпатським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
15 січня 2018 року рішенням Експертної ради з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України надано право на організацію та/або проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів України за темою ВВпровадження у системі безоплатної правової допомоги стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі".

Нищета Павло Сергійович

Головний спеціаліст відділу забезпечення роботи контактного центру Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомги у Сумській області.
У 2017 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю "правознавство" та здобув кваліфікацію "Магістр з права".

Ольшевська Віра Петрівна

Начальник відділу "Ківерцівське бюро правової допомоги" Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Початок юридичної кар’єри розпочала В Ківерцівській районній державній адміністрації, де 2 роки пропрацювала в юридичному відділі – юристом.
Для захисту прав людини шляхом рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності вразливих груп населення, для забезпечення реалізації прав громадян для надання доступності правової інформації розпочала працювати в системі надання безоплатної правової допомоги.
Більше ніж 2 роки були і є цікавими, натхненими: вирішено різносторонні ситуації клієнтів, складено понад 100 документів процесуального характеру, з них понад 20 - це представництво інтересів в суді, де ні однієї справи, яка вирішилась б для клієнта негативно (всі позови чи заяви в порядку окремого провадження задоволені або частково задоволені), безліч процесуальних документів, які написані Pro Bono.

Осадча Олена Олексіївна

Начальник відділу "Доброславське бюро правової допомоги" Третього одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Навчалася у Національному університеті "Одеська юридична академія", у 2017 році отримала дипломом за кваліфікацією магістр права.
Брала участь у тренінгу з розвитку навичок роботи (SOFT SKILLS) з вразливими групами клієнтів системи надання безоплатної правової допомоги.

Перепелиця Дмитро Миколайович

В.о. директора, заступник директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Займається юридичною практикою з 1999 року, працюючи юристом в органах місцевого самоврядування, приватних та комунальних підприємствах, помічником адвоката.
17 січня 2018 року став адвокатом України, отримавши свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.
Приймає безпосередню участь в наданні громадянам безоплатної правової допомоги, підвищенні правової обізнаності та правової спроможності територіальних громад.

Приходько Олена Сергіївна

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Має дві вищі освіти. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана за кваліфікацією магістр права, спеціальність - правознавство. Здобула кваліфікацію спеціаліст обліку та аудиту в Чернігівському національному технологічному університеті.
Активна учасниця тренінгів та семінарів, здійснює представництво інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Старчак Олександр Ігорович

Начальник відділу правової інформації та консультацій Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У 2008 році закінчив Національну юридичну академію України ім.Я. Мудрого.
Працював у Пенсійному фонді.

Чекмак Наталя Василівна

Начальник відділу правової інформацїі та консультацій Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Має 20-річний досвід роботи в управлінні праці та соціального захисту населення.

Шаповал Марина Дмитрівна

Головний спеціаліст відділу забезпечення роботи контактного центру Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомги у Сумській області.
З 2012 року по 2014 рік обіймала посаду президента в Сумській ініціативній групі ELSA (Європейська правова студентська асоціація). З 2014 року по 2017 рік була юристом-консультантом в громадській організації "Сумська Правова допомога". Неоднаразово проводила тренінги для авторів довідково-інформаційної платформи правових консультацій "WikiLegalAid", щодо вдосконалення платформи та механізмів, що гарантують актуальність розміщених правових консультацій.

Шестерніна Наталія Петрівна

Заступник директора Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У 2002 році закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство", отримала кваліфікацію юриста.
З 2004 року по 2015 рік працювала в територіальних підрозділах Міністерства юстиції України.
З 2012 року по 2014 рік була секретарем конкурсної комісії з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги та формувала локальні реєстри Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, та Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі на підставі договору, а також розглядає пропозиції центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про виключення таких адвокатів з локальних реєстрів відповідно до закону.

"Ми прагнемо побудувати орієнтоване на інтереси людей, відкрите для всіх і спрямоване на розвиток інформаційне суспільство, в якому кожен міг би створювати і накопичувати інформацію та знання, мати до них вільний доступ, користуватися і обмінюватися ними, щоб надати можливість кожній людині повною мірою реалізувати свої права."

Шубенко Тетяна Петрівна

Начальник відділу "Піщанське бюро правової допомоги" Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Практикуючий юрист з 2008 року та тренер у рамках проекту Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності, тренер Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів у рамках проекту "Підвищення рівня правоосвіти та здатності захищати власні права під час спілкування з поліцією", амбасадор проекту від ЮНІСЕФ "Найбільший урок у світі".