МАРАМИГІН Павло

Матеріал з WikiLegalAid
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Maramyhin.png

Начальник вiдiлу забезпечення якостi правової допомоги та пiдвищення квалiфiкацiї її надавачiв Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області.
З жовтня 2007 року по теперішній час здійснюю адвокатську діяльність (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю від 03 січня 2006 року № 21/490, видане Закарпатською обласною Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури згідно рішення від 23 грудня 2005 року № 174).
З січня 2013 року по червень 2016 року надавав безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом з Закарпатським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
15 січня 2018 року рішенням Експертної ради з питань акредитації та сертифікації Національної асоціації адвокатів України надано право на організацію та/або проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів України за темою ВВпровадження у системі безоплатної правової допомоги стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі".